Dodací lhůty

Zboží zasílám zpravidla do dvou pracovních dnů. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce. Reálně můžete očekávat doručení balíku během 2-5 pracovních dnů.

Doprava

CZ Zásilkovna – výdejní místo
 • Cena za dopravu je v případě platby předem 89 Kč v případě platby na dobírku 109 Kč.
CZ Zásilkovna domů HD – doručení domů
 • Cena za dopravu je v případě platby předem 109 Kč v případě platby na dobírku 129 Kč.

Uvedené ceny zahrnují náklady na poštovné a balné včetně DPH.

SK Zásilkovna – výdejní místo
 • Cena za dopravu na Slovensko je 109 Kč. Po přepnutí měny v e-shopu ( na pravé straně ) na Eura se cena přepočítá podle aktuálního kurzovního lístku.
SK Packeta home HD – doručení domů
 • Cena za dopravu na Slovensko je 129 Kč. Po přepnutí měny v e-shopu ( na pravé straně ) na Eura se cena přepočítá podle aktuálního kurzovního lístku.

Uvedené ceny zahrnují náklady na poštovné a balné včetně DPH.

Platba

Způsob platby si můžete zvolit z následujících možností:

Dobírka – pouze pro Českou republiku

(poplatek 20 Kč) – zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovník výdejního místa Zásilkovny.

Příkaz (Bankovní převod)

Možnost platby převodem na účet prodávajícího č. 2902114348/2010  (vedený v CZK) u společnosti Fio banka. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku ihned odesíláme. Pro snadnější a rychlejší vyplnění platebního příkazu v mobilní bankovní aplikaci je možné použít QR kód. Kód stačí vyfotit chytrým telefonem a platební příkaz se vyplní automaticky.

On-line bankovní převod – pouze pro Českou republiku
 • Jedná se o zrychlený bankovní převod prostřednictvím internetového bankovnictví zákazníka s okamžitým potvrzením o zaplacení.
 • Platba probíhá podobně jako běžná platba v on-line bankovnictví, jen s drobnými rozdíly. Při výběru tohoto způsobu platby se zákazníkovi po potvrzení objednávky objeví okno s bankovními tlačítky různých bank. Kliknutím na tlačítko své banky je zákazník přesměrován do on-line bankovnictví své banky, ve kterém se mu po přihlášení zobrazí předvyplněný platební příkaz. V zobrazeném platebním příkazu nemá zákazník možnost měnit částku, variabilní symbol nebo banku příjemce. Po potvrzení platby v on-line bankovnictví zákazníka je platba okamžitě převedena a zboží se může expedovat.
 • On-line zrychlený bankovní převod umožňuje bankovní převody u těchto bank: Česká spořitelna, ČSOB, Komerční banka, Raiffeisen Bank, UniCredit Bank, Poštovní spořitelna, mBank, Fio banka.
 • Bankovní tlačítka a celý proces platby provozuje společnost ComGate Payment a.s. Adresa provozovatele platební brány pro případné dotazy nebo reklamace: ComGate Payments a.s., Gočárova třída 1754 / 48B, Hradec Králové. Email: platby-podpora@comgate.cz. Tel.: +420 228 224 267. Další informace na odkazu: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana
On-line platba platební kartou – pouze pro Českou republiku
 • Zabezpečená platba kartou. Platební bránu provozuje společnost ComGate Payments a.s. a umožňuje akceptovat následující typy karet: Mastercard, Maestro, VISA, VISA Electron, Diners Club, Apple Pay.
 • Veškeré údaje se zadávají v prostředí ComGate platební brány a provozovatel eshopu nemá ke karetním údajům žádný přístup. Platby se zpracovávají a jsou zabezpečeny pomocí technologie 3D Secure, kdy zákazník zadává při každé platbě číslo karty, datum její platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Po vyplnění údajů budete v rámci 3D Secure zabezpečení požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. ComGate platební brána je certifikována dle nejpřísnějších bezpečnostních standardů asociací Visa a MasterCard.
 • Společnost ComGate a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.
 • Adresa provozovatele platební brány pro případné dotazy nebo reklamace: ComGate Payments a.s., Gočárova třída 1754 / 48B, Hradec Králové. Email: platby-podpora@comgate.cz. Tel.: +420 228 224 267. Další informace na odkazu: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana 
Platební brána ComGate
Updating…
 • Žádné produkty v košíku.
error: Obsah je chráněn.